Pier 39
(San Francisco)


Zrovna trochu zápasím s časem. Tak rád bych si pro radost napsal něco veselýho a zábavnýho (stejně to posuzujete vy, takže bych mohl mít taky smůlu), ale nestíhám. Asi by se ze mě mohl klidně stát nějakej ten vytíženej podnikatel, co furt prdel v plamenech, v ruce mobila, jezdí rychleji, než dovoleno, mluví chaoticky,. nikde se nezastaví...Ale ono to tak není, jen jsem se v sobotu trošku poflakoval a dělal si věci, které jsem odkládal, ale přitom mě baví, taky jsem si musel v sobotu jít trošku zaběhat. A najednou v neděli zjistím, že tohle teda nezvládnu v normálním čase, a protože jsem to slíbil, bylo prase vepsí.
Kdysi kdosi napsal, že jedna fotka je za tisíc slov, což by znamenalo, že když se prdnu dvě fotky, jsem na tom jak Vaculík, ale já vám jich tu nasázím trochu víc. Všechny jsou zase ze San Francisca. Tentokrát z Pieru 39, které je hodně zaměřené na tůristy. Což ovšem zase umožňuje spousty streetmomentek, Vydržel bych tam hodiny a hodiny s foťákem. A stal by se ze mě walker stalker.

Naše cesta po molech končí u mola 39. A protože je ještě čas, a ještě jsme úplně neumrzli, pokračujeme ta téhle profláklé turistické destinaci.

Tak trošku jako v indiánce, furt jsem se ohlížel, jestli mi někde zpoza rohu nechce skalpovat poslední vlasy pan Šošon nebo Sioux. Ale moc se tu asi nekrade a neskalpuje.

Paní Steve Wonderová, babka vypadala z dálky křepce, a hrála příjemné boogie.

Ale je všechno celkem putna

Když jsme přišli k tomuto nápisu, okamžitě jsme si vzpomněli na krásnou knížku Forest Gump. Jenže problém byl v tom, že se mi úporně v hlavě převaloval pak stohy jalových informací, vidlema jsem je obracel, prohazoval, ale název té druhé knížky, toho volného pokračování FG jsem se nedobabral. Až doma u Honzíka jsem si v Kindlovi našel, že se jmenuje nenápaditě, až jsem se styděl, že jsem si nevzpomněl Gump & spol. Od autora Winstona Grooma. I film byl dost dobrej, ale hlavním tahounem je výkon Toma Hankse. Knížka je dobrá celá.

Taková opravdová Amerika.

Indická pokladní je nasraná, protože si u ní nikdo nic nekupuje, protože je nasraná.

Tak jako u poštovní schránky od Jiřího Wolkera, psaníčka do ní házejí ze dvou stran, z jedné smutná a z druhé veselá, tak si někteří pomohli u mobila tím, že mají dva. Do jednoho dostavájí veselé esemesky a do druhého smutné jen. Slečna zrovna čte tu druhou stránku schránky.

Prodejna krásných vytuněných mrtvých mužů.

Hospoda u námořníka v sukni bez oka.

V Americe si moc na kouření ve veřejných prostorách moc nehrajou, skoro jako v Austrálii, ale jsou zde různé kvelbíčky, kde si kuřáci přijdou na své, doutníčky a dýmčičky a startky bez filtru. Možná, to ale nevím, tam je někde i komůrka v tom šopu, kde si můžou kuřáci to zakoupené zboží vyzkoušet. Samozřejmě dobře odvětrané a odpojenými požárními čidly, protože ty tu jsou skoro všude.


ksichty

Krmení pro komouše, skoro škoda, protože byly ty třešně byly krásné.

Zlatý gatě.

V obchůdku s čokoládou to bylo pekelně voňavé, tisíce druhů čokolád. Zíral jsem jako puk. I celej Golden Gate tam byl z čokolády vymodelovanej.

Očko slečny prodavačky od čokolád.

Tady byly myslím věci voňavého charakteru.

Obchod s píčovinama.

Amerika je velkorysá. Skoro všecko tu je takové veliké a nepřehlédnutelné.

Krásná prodavačka voňavých mýdel.

Jestli se nepletu, i tenhle pitomý kolotoč vystupoval v nějaké americkém filmu. A možná taky kecám.

A už je vidět v dáli slavná věznice Alcatraz.

I ten Golden Gate vidíme. Samozřejmě, že v mlze.

Copak asi mají dneska v lochu ke svačince.

Golden Gate má bejt správně dycky trochu jakoby v mlze a to se mu daří velice často. Jsou i dny, kdy vyleze celej ven a obloha je modrá. My jsme takové štěstí neměli ani jednou, ale možná ty fotky vznikly ve fotošopu. Ty s modrou oblohou a bez mhy.

Káva Starbuck stojí za prd, ale chlapík ji pije s odhodláním. Možná ji neudrží, tak se mu pak bude hodit károvanej kapesníček.

Na konci mola č. 39 jsme se ohlídli, v dáli se hrdě a světle tísnilo SF.

Od posledního zemětřesu sem zavítali lachtani a od té doby se sem vrací několikrát denně. aby ne, dostávají nažrat od nezodpovědných turistů z ciziny, protože Amici docela dodržujou nařízení NEKRMIT. Když jsme tu byli poprvé s Olinou, nebyl tu ani jeden. Jen kormorán si tu na večerní vystoupení zkoušel Labutí jezero.

Vydržel bych tu docela dlouho, děje se tu tolik drobných a veselých příběhů. Když přijela Helča, vzali jsme ji sem taky, aby si to užila. Určitě se sem zastavím ještě někdy jindy.

Loučíme se s Pier 39.

Venku chodí zlatý mužík, chystá si post a žebrací plechovčičku. V uších sluchátka. Bude tu stát a ani se nehne, protože je odlitej.

Naproti zlaťákovi nás chce zachránit košíkářsky vzrostlý velvyslanec Ježíše. Řeka těl ho obeplouvá a nechává ho lhostejně vyřvávat. Amerika je v tomhle docela dobrá, jsou na to všichni tak zvyklí a tak smíření, že dělají, že nic takovýho neexistuje.

Drsňácká tanečnice z přiblbého kolotoče se s vámi loučí. Ale obrázky ze SF určitě ještě ne.

 
bazar


Dentální hygiéna

 • Američtí vědci zjistili, že reprodukční spory, které houby rozprašují a které vítr roznáší po okolí, mohou houby produkovat i s vlastním přispěním. Některé z nich totiž mají „pod kloboukem“ alternativu, dokáží si totiž, manipulací se svým okolím prostřednictvím vodních par a aktivního ochlazování, vytvořit vlastní vzdušný proud.
 • Díky propojení technologie 3D tisku s neinvazivní průzkumnou metodou výpočetní tomografie se podařilo převést do počítače fosilie a ve „vyčištěné“ formě je zase vytisknout. Výsledek pokusů by mohl přinést do paleontologických výzkumů usnadnění práce, ale také propojení vědců z celého světa.

 • Mám děsně málo času na běhání.
 • A snažím se přijít na to, jestli to není tak trochu výmluva.
 • Ale vzhledem k tomu, že mi to dost chybí, tak to výmluva nebude.

australia


Helča Olina a já na brisbanským mostě. Ten most je sympatickej,
protože po něm nemůžou jezdit žádný auta.


Rally Monte Evans (head)


Měl furt nudli u nosu. Není se co divit, vždyt v Austrálii je v létě zima.


To byl Bobík ještě malej ušatej kluk. Veselej čertík.

foto:kdekdo


australia

 

Surreálný inspektor Zrzek v.p. (vlastní packou)

Daniel Landa moudře:
"Žraloci, to je dost drahá věc."


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veletržní palác
Jan Kotík - Retrospektiva
Ve Veletržním paláci v pátek 18. října začala výstava Jan Kotík 1916-2002. Retrospektiva je pokračováním cyklu Národní galerie mapující tvorbu českých autorů druhé poloviny 20. století.

Jízdárna Pražského hradu (do 1. 3. 2014)
OLBRAM ZOUBEK – RETROSPEKTIVA

Miroslav Bárta, Tomáš Tureček: Kolaps neznamená konec
Jsou kolapsy dávných civilizací jen zapomenutou stránkou v knize historie? Rozhovor s prof. Miroslavem Bártou, naším předním egyptologem, přináší zajímavé pohledy na tento fenomén. Nejnovější výzkumy celé řady vědních oborů totiž ukazují, že faktory, které vedly k pádu starověkých říší, se cyklicky opakují. Naše současná západní civilizace, jež byla vůdčí silou světa v posledních stoletích, se těmto vlivům také nemůže vzepřít. Čeká nás tedy podobný osud, o němž jsme se zatím jen učili v hodinách dějepisu? Rozhovor však nepřináší žádné apokalyptické vize. Spíše zamyšlení, jak bychom o případném kolapsu společnosti měli uvažovat. Sám kolaps totiž neznamená konec. Rozhovor s prof. Bártou vede Tomáš Tureček, šéfredaktor české edice National Geographic.

Saxsofonista Luboš Soukup vydává autorské CD nazvané Through the Mirror. Hráče na dechové nástroje Soukup našel v Dánském rozhlasovém orchestru, v Česku nechal dotočit smyčcové party Epoque Quartet. Album obsahuje deset Soukupových kompozic. Na desce se objeví Christian Pabst (piano), Joel Illerhag (kontrabas) Morten Hæsum (bicí), Gerard Presencer (trubka) Mads La Cour (trubka, křídlovka), Nicolai Schultz (flétna, pikola), Anders Banke (basklarinet), Petter Severin Hängsel (trombon), André Jensen (tuba, bastrombon), David Pokorný a Vladimír Klánský (housle), Vladimír Kroupa (viola) či Vít Petrášek (violoncello).

 • „Být čas od času nemocný je zdravé.“ (Henry David Thoreau)
 • Kina:
  3.12. – Aero – Cestovatelské promítání – Madagaskar (Cestovatelská diashow Martina Loewa.) (19:00)
  6.12. – Aero – Žena v kleci (režie: Mikkel Nørgaard, Dán, 2013, 97 min. Thriller) (Po tragické přestřelce, při níž jeden z jeho kolegů přišel o život a další ochrnul, je komisař Carl Mørck přeložen do sklepní kanceláře nově zřízeného Oddělení Q, jež má za úkol protřídit nedořešené a odložené případy a jehož jedinými zaměstnanci jsou komisař Mørck a jeho nový asistent Assad. Stačí jediný den a paličatý komisař se přes výslovný zákaz střemhlav vrhá do řešení případu Merete Lynggaardové, populární političky, která před pěti lety záhadně zmizela při plavbě na trajektu. Jediným svědkem je její duševně nemocný bratr, který byl po události nalezen v podpalubí. Případ byl uzavřen jako jednoznačná sebevražda. Dvojici vyšetřovatelů se však takové vysvětlení nezdá a vydávají se na cestu, která je zavede hluboko do podsvětí plného násilí a zášti, jež se skrývá za kultivovanou tváří Skandinávie. Strhující dánský thriller z pera scénáristy filmového hitu Muži, kteří nenávidí ženy je prvním dílem filmové série o Oddělení Q podle bestsellerů Jussiho Adlera-Olsena.) (23:15)
  3.12. – Oko – Liberace! (režie: Steven Soderbergh, USA, 2013, 118 min. Dokument) (Životopisný film o slavném pianistovi a baviči Valentinovi Liberacem začíná létem roku 1977, kdy do jeho bouřlivého života v Las Vegas vstoupí mladíčký, teprve šestnáctiletý, naivní Scott Thorston, který je najat coby Liberaceho osobní řidič. Scott je okouzlen Liberaceho pompézním světem, opulentní vilou i jeho extravagantním stylem a záhy spolu prožijí tajnou milostnou aféru, která se rozvine ve vážný vztah. Film zábavným způsobem sleduje vášnivý, nelehký a dramatický vztah obou mužů v době, kdy bylo zcela nemyslitelné přiznat se veřejně k homosexuální orientaci, zvláště pak pro lidi ze showbusinessu. Liberace chtěl utajit před veřejností se stejnou urputností jako svoji sexuální orientaci i nemoc AIDS, které nakonec roku 1987 podlehl. Navzdoru velkému věkovému rozdílu a Liberaceho manýrám stál Scott po Liberaceho boku až do jeho smrti.) (18:00)
  3.12. – Oko – Přehlídky a projekce – Android Asteroid: Mission to Abbey Road (20:30)
  4.12. – Oko – Pásmo filmů – iShorts – Short Matters! (18:00, 20:30)
  5.12. – Oko – Pásmo filmů – iShorts – Holešovický filmový advent (20:30)
  7.12. – Oko – Přehlídky a projekce – iShorts – Přímý přenos udílení Evropských filmových cen (20:00)
  7.12. – Oko – Žena v kleci (režie: Mikkel Nørgaard, Dán, 2013, 97 min. Thriller) (Po tragické přestřelce, při níž jeden z jeho kolegů přišel o život a další ochrnul, je komisař Carl Mørck přeložen do sklepní kanceláře nově zřízeného Oddělení Q, jež má za úkol protřídit nedořešené a odložené případy a jehož jedinými zaměstnanci jsou komisař Mørck a jeho nový asistent Assad. Stačí jediný den a paličatý komisař se přes výslovný zákaz střemhlav vrhá do řešení případu Merete Lynggaardové, populární političky, která před pěti lety záhadně zmizela při plavbě na trajektu. Jediným svědkem je její duševně nemocný bratr, který byl po události nalezen v podpalubí. Případ byl uzavřen jako jednoznačná sebevražda. Dvojici vyšetřovatelů se však takové vysvětlení nezdá a vydávají se na cestu, která je zavede hluboko do podsvětí plného násilí a zášti, jež se skrývá za kultivovanou tváří Skandinávie. Strhující dánský thriller z pera scénáristy filmového hitu Muži, kteří nenávidí ženy je prvním dílem filmové série o Oddělení Q podle bestsellerů Jussiho Adlera-Olsena.) (12:00)
  8.12. – Oko – Jasmíniny slzy (režie: Woody Allen, USA, 2013, 98 min. Drama) (Jasmine je elegantní, okouzlující a zhýčkaná dáma, která má vše, nač si vzpomene. Její zdánlivě idylické manželství s bohatým podnikatelem Halem i bezstarostný život se v jediný okamžik rozpadnou na kousky. Jasmine se stěhuje ke své sestře Ginger, která má skromný byt v San Francisku. Jenže útěk z pohádkového stereotypu není tak jednoduchý. Jasmine s nechutí přijímá práci recepční v zubní ordinaci, kde přitahuje nechtěnou pozornost svého šéfa. Přes všechno si hodlá i nadále zachovat aristokratické způsoby, i když je emocionálně na dně a jejím nejlepším přítelem je koktejl antidepresiv a alkoholu. Když potkává Dwighta, šarmantního diplomata, který je uchvácen její krásou, oduševnělostí a stylem, má dojem, že nachází novou životní cestu. Jenže co vlastně Jasmine od svého života opravdu čeká?) (18:00)
  3.12. – Mat – Jasmíniny slzy (režie: Woody Allen, USA, 2013, 98 min. Drama) (Jasmine je elegantní, okouzlující a zhýčkaná dáma, která má vše, nač si vzpomene. Její zdánlivě idylické manželství s bohatým podnikatelem Halem i bezstarostný život se v jediný okamžik rozpadnou na kousky. Jasmine se stěhuje ke své sestře Ginger, která má skromný byt v San Francisku. Jenže útěk z pohádkového stereotypu není tak jednoduchý. Jasmine s nechutí přijímá práci recepční v zubní ordinaci, kde přitahuje nechtěnou pozornost svého šéfa. Přes všechno si hodlá i nadále zachovat aristokratické způsoby, i když je emocionálně na dně a jejím nejlepším přítelem je koktejl antidepresiv a alkoholu. Když potkává Dwighta, šarmantního diplomata, který je uchvácen její krásou, oduševnělostí a stylem, má dojem, že nachází novou životní cestu. Jenže co vlastně Jasmine od svého života opravdu čeká?) (18:30)
  2.12. – Městská knihovna – Rozbitý svět (režie: Rufus Norris, VB, 2012, 91 min. Drama) (Skunk je 11 let, je diabetička a je dost cool. Letní prázdniny právě začaly a její dny jsou plné bezstarostných nadějí. Pak ale pan Oswald, hnusný chlápek, který žije přes ulici, zbije Ricka, milého, ale labilního kluka odvedle, a Skunk začne ztrácet svou nevinnost takovou rychlostí a takovým způsobem, že se jí to vymyká z rukou. Její domov, její okolí i její škola se stávají místy zrady, kde se šťastné jistoty dětství začnou ztrácet před pochybnostmi plnými strachu, a složitý, rozbitý svět naplňuje její budoucnost. Skunk hledá záchranu na tom posledním místě, které jí zbývá a kde ví, že ji může najít – v  nevysloveném přátelství s milým, zraněným Rickem – a upadne do zmatku, který jí nečekaně a vesele znovu nabídne možnost volby. Možnost volby zůstat na místě, které jí nikdy nepatřilo, anebo ho navždy opustit – žít, nebo zemřít.) (19:00)
  3.12. – Městská knihovna – Přehlídky a projekce – Obuškem i kamerou (Pásmo audiovizuálních materiálů, které pocházejí z produkce StB.) (19:00)
  2.12. – Ponrepo – Přehlídky a projekce – Carte blanche pro Vladimíra Kokoliu (19:30)
  3.12. – Ponrepo – Pásmo filmů – Kapitoly z dějin filmu (15:30)
  4.12. – Ponrepo – Pásmo filmů – Film před sto lety (20:00)
  6.12. – Ponrepo – Přehlídky a projekce – Berlin experimental (20:00)
  8.12. – Ponrepo – Pásmo filmů – On location: Berlin (17:30)
  6.12. – Kino Rock Cafe – Pásmo filmů – Písecké filmové vrznutí: Strejda, Zabíč či nezabít, Quickload, Třetí pole (20:00)
 • Kluby v Česku, potažmo hlavně v Praze:
  3.12. – Agharta – Limited Edition  (21:00)
  4.12. – Agharta – Zeurítia (21:00)
  5.12. – Agharta – Hot Line (21:00)
  6.12. – Agharta – František Uhlíř Team (21:00)
  7.12. – Agharta – Jazz Q Martina Kratochvíla (21:00)
  8.12. – Agharta – .visit AghaRTA Prague Jazz Festival (21:00)
  3.12. – Blues sklep – Gibon Band (21:00)
  4.12. – Blues sklep – Umg Blues Jam Session (21:00)
  5.12. – Blues sklep – InCheck GP (21:00)
  6.12. – Blues sklep – David Murphy Band (21:00)
  7.12. – Blues sklep – Plum Jam (21:00)
  8.12. – Blues sklep – MIB Quartet (21:00)
  3.12. – Jazz Dock – Lukáš Martínek Private Earthquake (22:30)
  6.12. – Jazz Dock – Celeste Buckingham (19:00)
  7.12. – Jazz Dock – Tonya Graves (22:00)
  8.12. – Jazz Dock – Old Fashion Trio a Darja Kuncová (17:00)
  6.-7.12. – Jazz klub Ungelt – Luboš Andršt Blues Band (21:15)
  8.12. – Jazz klub Ungelt – Adam Tvrdý Crossover (21:15)
  3.12. – Jazzboat – Jazz Revue (20:00)
  4.12. – Jazzboat – Ondřej Kabrna trio (20:00)
  5.12. – Jazzboat – Adam Tvrdý Crossover (20:00)
  9.12. – Jazzboat – Marcel Flemr Band (20:00)
  3.12 – U malého Glena – Roman Pokorný & Blues Box Heroes (21:30)
  6.12. – U malého Glena – Rene Trossman Band (21:30)
 • Kluby - cizina:
  3.-8.12. – Blue Note, New York – David Sandborn (20:00, 22:30)
  4.12. – Twins Jazz, Washington, USA – Bill Alfred Project  (20:00, 22:00)
  5.-6.12. – Ronnie Scott´s Jazz Club, Londýn, VB – Joe Stilgoe Band (18:00, 22:30)
 • Tanec a experimentální divadlo:
  7.-8.12. – Alfred ve dvoře – Mission (Člověk čase si a byl Kamkoli čas nastolí zrozen kráčí s jeho v bere sebou vládu.) (20:00)
  2.-3.12. – Divadlo Ponec – Karneval zvířat (Interaktivní inscenace na motivy stejnojmenné hudební suity propojující tanec s videoprojekcemi.) (9:00, 11:00)
  4.12. – Divadlo Ponec – Kdo je na světě nejmocnější (Pohádkový balet na hudbu Bohuslava Martinů odehrávajíc se v myším království.) (9:00, 11:00)
  5.12. – Divadlo Ponec – Zajatci vesmíru (Fantastický příběh o veliké dobrodružné pouti člověka ke hvězdám, tajemstvích Vesmíru a nekonečnosti prostoru.) (10:00, 17:00)
  6.12. – Divadlo Ponec – Tantehorse: S/He Is Nancy Joe (Narodil jsem se jako holka.) (20:00)
 • Divadlo:
  2.12. – Činoherní klub – Tennessee Williams: Tramvaj do stanice Touha (režie: Ladislav Smoček) (Příběh naprostého vzájemného neporozumění. Příběh, v němž protipólem Smrti je Touha. „Nemám v úmyslu soustředit vinu nebo obvinění na jednu konkrétní postavu, ale chci, aby to byla tragédie nepochopení a lhostejnosti vůči ostatním.“ T. Williams) (19:30)
  6.12. – Činoherní klub – Milan Kundera: Ptákovina – (režie: Ladislav Smoček) (Moc je nejsladší, když je úplně nepřiměřená. Když blbec vládne moudrému, slabý silnému, ohavná krásnému… Pravda je ukryta tak hluboko, že je úplně neškodná a nemusí nám na ní vůbec záležet…) (19:30)
  8.12. – Činoherní klub – Yasmina Reza: Bůh masakru (režie: Ondřej Sokol) (Dva manželské páry se setkají, aby vyřešily nedávný fyzický konflikt svých dětí. Komedie o živlech v lidském nitru.) (19:30)
  2.12. – Divadlo ABC – Leo Rosten: Pan Kaplan má třídu rád (režie: Miroslav Hanuš) (Příběh o zdolávání neuvěřitelných zákrut cizího jazyka ve třídě plné lidí, kteří už dávno překročili školní léta.) (19:00)
  9.12. – Divadlo ABC – Zdeněk Jirotka: Saturnin (režie: Ondřej Havelka) (Hudební féerie na motivy slavného humoristického románu Zdeňka Jirotky vypráví o sluhovi, který způsobí v poklidném životě svého zaměstnavatele řadu překvapivých zvratů.) (19:00)
  7.12. – Divadlo Bez zábradlí – Milan Kundera: Jakub a jeho pán (režie: Ivan Rajmont) (Vtipná, hravá, moudrá komedie, jízlivá variace na Diderotův román Jakub Fatalista. Setkání dvou epoch, dvou žánrů, dvou autorů, nezapomenutelného sluhy Jakuba a jeho pána. Příběh o přátelství, lásce, zradě a také o cestě. Putování za tím, kdo jsme a co určuje naše kroky.) (19:00)
  8.12. – Divadlo Bez zábradlí – Francis Veber: Blbec k večeři (režie: Jiří Menzel) (Při srážce s blbcem se může rozsvítit i tzv. "inteligentovi". Přesto si raději dvakrát rozmyslete, než někoho prohlásíte za blbce. Může se vám stát, tak jako v této bláznivé komedii, že se na váš účet bude bavit někdo jiný.) (19:00)
  5.12. – Divadlo na Vinohradech – J. Lynn, A. Jay: Jistě, pane ministře (režie: Martin Stropnický) (Děj se skládá z řady epizod, které spojuje prostředí vysoké britské politiky se všemi jeho zákulisními intrikami a manévry. Situace, charaktery a vztahy jsou však natolik typické, že českému divákovi nemohou nepřipomenout komické aspekty "tolik blízké reality" české politické scény.) (19:00)
  4.12. – Divadlo Ungelt – Divadlo Ungelt – Richard Alfieri: Šest tanečních hodin v šesti týdnech (režie: Zdeněk Dušek) (Strhující herecký duet o lidské opuštěnosti a nikdy neumírající naději.) (19:00)Ahojte přátelé,

teď už se to asi opravdu stane - naše stará vokální parta se sejde oficiálně na pódiu poprvé po 24 letech (mezitím jsme zpívali jen jednou a to jako neohlášené překvápko).
Tento týden jsme vybrali písně a jsme připravení splnit to, k čemu nás muzikanti z Ozvěny vyprovokovali. Ideální příležitost, jak se historicky znemožnit před svými dětmi a spoustou dalších lidí s vytříbeným hudebním vkusem. Nebo ukázat, že furt umíme. Pro osvěžení nebo doplnění přehledu "co je to Ucho zač" přikládám pár odkazů.
Když zajdete, nevšední zážitek je zaručený, a to včetně několika překvapení. Neváhejte předat info o vystoupení dalším známým. Rádi Vás uvidíme,

Michal, Erich, Kosťa, Roman

http://www.bgcz.net/view.php?nazevclanku=ucho-%96-pribeh-kapely&cisloclanku=2013110019
http://www.acappella.cz/kapela/ucho
http://www.musicopen.cz/index.php/15-music-open/pozvanky/3270-ucho-hostem-ozveny
http://www.leitnerka.cz/cz/aktualne

Abychom jim i Vám zkrátili a zpříjemnili chvíle čekání na Vánoční svátky, nabízíme Vám již sedmnáctým rokem půvabnou inscenaci o narození Ježíška s názvem HUSOVICKÉ BETLÉM.
! UVÁDÍME V PÁTEK 13. PROSINCE A V PÁTEK 20. PROSINCE, VŽDY V 19:00 HODIN ! Vstupenky ZDE. Domnívám se, že Vás asi není mnoho, co jste tuto milou inscenaci dosud neviděli, ale jsou mezi Vámi tací, kteří si každým rokem dopřejí to potěšení a společně s Radosťáky si vychutnají krásný příběh o narození božího děťátka.

V naší prosincové nabídce nechybí i spousta báječných pohádkových inscenací, mezi nimi i již dnes téměř vyprodaný hit letošní sezóny Mach a Šebestová. Zde si dovolím malou poznámku. Ti, kterým se na Macha a Šebestovou dosud nepoštěstilo sehnat včas vstupenky, nemusí tesknit, protože budeme tento titul uvádět ještě nejméně dvě sezóny.
Krásný prosinec a mnoho příjemných předsvátečních chvil v Divadle Radost přeje všem příznivcům

Vlastimil Peška ředitel Divadla Radost

 

Milí příznivci našeho BUCH,
opět Vás zveme na náš téměř již tradiční koncert na Leitnerce. Tentokrát se zaměříme kromě Vánoc i na dobré a správně ochucené jídlo. Více viz příloha.
Kdy: středa 11. prosince 2013 v 19:30 Kde: klub Leitnerka, Leitnerova 2, Brno
http://www.leitnerka.cz/cz/kontakty
Za Black Uganda Choir zvou Richard Lank Tomáš Drtílek

V neděli 8. prosince ve 14:00 budeme s CKK Bandem a studenty JAMU po dvou letech zase koncertovat na Zlobici (kopec u Kuřimi). A zahraje si s námi stréc Jakub Výborný! Přijeďte na výlet, má být už nasněženo, pokud meteorologové nekecají.

 

PRVNÍ ADVENTNÍ KONCERT

máme s CKK Bandem za sebou. Tentokrát přišlo hodně lidí, možná nejvíc od doby, kdy jsme začali v Račicích vystupovat.

Vlasta opět dojela vlakem z Bratislavy i s violoncellem, toho si považujeme s óbrovskó siló!
Díky Pavlovi máme fotky, ale nemáme ho tím pádem vyfoceného s kapelou.

Načerpal tam další materiál do školy na téma „Stáří“.

Věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším divákem mohl být klidně skoro 90 let.

Během hraní jsme zažili několik typických strécovských situací.

Přejeme všem krásný adventní čas.

 

Dada a spol.
www.quakvarteto.cz

2.12. 2013 - Dr + pilní příznivci prasete

viditelné prase, viditelné prase, wwwprase prasisko viditelneprase wwwiditelneprase widitelneprase widitelné prase Viditelne.prase.cz Dušan Rouš